Boğaz Bilişim | E-Ticaret Paketleri | Website Tasarımları

HAKKIMIZDA

Hakkımızda 


Bilimsel verileri iş disiplini içinde hayata geçiren kuruluşumuz; 1 yıl önce başlamış olduğu frelance hizmet sunumunu son 3 aydır yerleşik marka merkezinde devam ettirmektedir. Kuruluştan itibaren sürekli müşteri memnuniyetini merkeze alan idari yapısı ile çalışmaktadır. 

Boğaz Bilişim modül ve alt yapı olarak kendi ihtiyaçlarını karşılayabilen ve dış çözüm ortağı olmayan bir kuruluş olup gerçek anlamda web tasarım fabrikasıdır.

Bu yapı web tasarım, sosyal medya uzmanları ve adwords uzmanlarının eklenmesi ile günden güne genişleyerek şubeleşme yolunda ilerlemektedir.

Kurumsal yapımız ile sürekli olarak müşterilerini düşünen kuruluşumuz talepleri sizlerden dikkatle dinlemektedir. Firmanız veya kuruluşunuz için talep edecek olduğunuz her türlü reklam çalışması ve benzer web tasarım hizmetleri için uzman personelimiz siz değerli müşterilerin birebir ilgi ve alaka ile üstesinden gelmektedir. Taleplerinizi çözüm odaklı dinleyerek en güncel veriler ile kısa zamanda kitlenize ulaşmanızı sağlamaktadır. Siz talebinizi biz ise çözümü size sunalım.

Vizyonumuz

Bilimsel veriler ışığında analizleri toparlayarak Ar-Ge birimimiz tarafından nokta atışlı online kurumsal reklamcılık ve tanıtım yapmaktır. Sektörel bazlı derinlemesine tanıtım yapmak ve web tasarımlar hazırlayarak kullanıcı dostu ara yüz ile her misafirimizin kısa zamanda müşteri potansiyelini tatmin edici boyutlara getirmek hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Firmamız merkezi tarafından hazırlanmış olan güncel reklamcılık anlayışları ile hitap ettiğiniz kitlenin karşınsa her ortamda çıkmanızı sağlıyoruz. Gereksiz reklam masraflarından uzaklaşarak maddi kayıplarınızın önüne geçiyoruz.

Misyonumuz

Vizyonumuz içinde saymış olduğumuz hedeflerimize ulaşmak için günün her saatinde personellerimiz çalışmaktadır. 3 vardiya usulü ile çalışan personelimiz tanıtımlarınızın ve kurumsal web sitelerinizin sürekli olarak bakımlarını yapmaktadır. Firmanıza yönelik kullanıcı kitlesine ulaşma başarısı ise yüzde 99 ile gerçekleşmektedir.

Kurumsal web tasarımlarınızın yapılmasında yine kullanıcı dostu özel temalar ve size özel hazırlanmış olan eklentiler ile siteniz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde yapılmaktadır. Kodlama uzmanları, grafikerler ve bilgisayar programcıları tarafından test edip hazırlanmış olan panelimiz alt yapısıyla sitenizde yer alacak olan hizmet veya ürünleriniz hakkında her detayı en şeffaf hali ile yansıtacaktır.

On binin üzerinde mutlu misafirimiz arasında yer almak için sadece canlı destek ile çözüm odaklı personelimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Gerisini Ar-Ge birimimiz sizin adınıza halledecektir.

Kalite

Boğaz Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli yazılımlarla hitap ediyoruz. Dahası üst düzey destek ve profesyonel çözümlerle hizmet sunuyoruz. Zira memnuniyetiniz bizimde memnuniyetimiz demek. Bunu vazgeçilmez amaç edindik. Sunduğumuz Web Tasarım hizmeti son teknolojileri barındırıyor. Oluşturduğumuz Firma Scriptleri son derece kolay kullanımı ile sizlere özel…..

Güven

Tüm yazılımlarımız PHP PDO kaynak kodlu olarak en güncel güvenlik testlerinden geçirilerek yazılmaktadır, bunun yanı sıra ekibimizin 2019 yılından bu yana kesintisiz hizmet veren firma olmamız ile güven sağlıyoruz!

Destek

Tüm yazılımlarda oluşan sorunlarda hatta daha ileri giderek sektörümüzde bulunan, her hangi bir projenizde sizlere en yakından destek veren firma ünvanını uzun yıllardır koruyoruz!

Zaman

Bizlere verdiğiniz iş her zaman tek işimiz bu anlayışımız ile sonuçlanana kadar pes etmeden çalışarak, en kısa sürede sizlere ulaştırmayı amaç ediniyoruz! Bu sayede en hızlı hizmet veren firma olarak bu memnuniyetimizi kimselere vermiyoruz!

info@bogazbilisim.com

Mail 7x24 Destek

08502551689

Whatsapp 7x24 Destek

0850 255 16 89

Hafta içi 09:00-18:00